Perşembe , 25 Şubat 2021
En Çok Beğenilenler

MERHABA TATLIM BEN TÜLAY SEX HİKAYEMİ SANA TELEFONDA ANLATMAMI İSTERSEN ARA AŞKIM!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Kocamla grup yaptık

Kocamı her zaman ben gruba ikna etmeye çalıştım aslında, her seferinde de kaçtı benden. Kocamla benim evlenirken de aramızda her zaman farklı bir aşk vardı! Gerçekten. Üniversitede tanışmıştık, o zaman ben kocama kaşar gibi yaklaşmıştım ama o bana aşıktı her zaman zaten kızlığım olmadığı için de ben hemen Salih ile evlendim ama zamanla da sevdim. Hem 19larını geçince birden kaslandı, gerçekten karizmatik bir adam oldu ve kocamı da asla aldatmadım evlendikten sonra ama onun da haberi varken, gönüllü iken de grup yapmak istediğimi de her zaman belli ettim. Mesela sevişirken vibratör al derdim, ne yapacaksın dediğinde de ben hemen yani birisi daha varmış gibi (gerçi  bir başkasının yerini tutmaz ama) bende iki deliği de kapatır derdim, gülerdi.
Zamanla da aldım karşıma konuştum ben grup istiyorum diye. Önce kızdı delirdin mi diye ama evet bu bir delilik ve bizler daha 22mizdeyiz, neden böyle delilikler yapmayalım dedim. Her zaman onu seveceğimi söyledim falan en sonunda ben kimseyi buna ikna edemem dedi, ben dedim tamam hallederim! Ettim de hem de kocamın en yakın arkadaşını ki o da aslında daha 19 yaşında bir oğlan. Gerçi onu da kandırmak zaman almadı ama kocamla sevişelim dediğimde de korktu kabul etti.
Kocamın karşısında esmer, kaslı oğlan gerçekten amımı yalarken kocamın yıkıldığını görebiliyordum ama hemen ilgimi ona yönettim. Çağırdım yanına, genç delikanlı beni sikerken ellerimi tutmasını istedim, kısa sürede kendisine geldi hatta memelerimin yalanmasını görevini ben sikilirken ona verdim. Uzun zamandır beklediğim o am ve göte aynı anda girme hayalini de gerçekleştirdim. Muhteşem bir zaman dilimi içerisinde hissettim kendimi. Bu olayların yaşanması üzerinden geçen süre 2 ay sadece. Kocam pek istemese de grubu ben arkadaşını arıyorum, kocamdan habersiz hemen bize geliyor bir şekilde de geldiğinde de zaten hemen grubu başlatıyorum. Geçen neden başka erkekler olmak zorunda dedi, bence benim onu sevmememden, terk etmemden korkuyor gereksizce.

3 yorum

  1. böyle bir grupta sex yapmayı isterdim ben hakan cevap yazarsanız sevinirim

  2. Yaşamadığınız ama yaşamak istediğiniz çok şey var. Kendinizi sınırlamayın lütfen. Ve her ne yaşarsanız yaşayın elit ve güvenilir ve gerçekten yakışıklı bir erkekle yaşayın.Varlıklı kariyer sahibi 180 boyunda yakışıklı ve kültürlü bir sırdaşla Kendini ödüllendirmek isteyen hanımefendiler var mı ?
    [email protected]

  3. Bende kocamın yanında böyle sikilmek büyük yaraklı adamlara tost olmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*